DAK Acélszerkezeti Kft

Állásajánlataink

A DAK Acélszerkezeti Kft. 100%-ban magyar tulajdonban lévő vállalat. Fő profilunk a tűzihorganyzott épület acélszerkezeti elemek gyártása egyedi tervek alapján. Gyártási palettánkon megtalálhatók a rácsos, illetve monopol szerkezetű antennatartó toronyszerkezetek, illetve a rácsos távvezetéktartó oszlopok is. Cégünk legdinamikusabban fejlődő, és egyúttal legismertebb termékcsoportja a közutakhoz gyártott acélműtárgyak.

Munkatársakat keresünk az alábbi pozíciókba:

Sándorházai telephely:

Horganyzó üzem telephely:

- Felrakó-leszedő

dakhosszulogo

Felrakó-leszedő (három műszakos munkarendben)

Főbb feladatok, munkák:

  • Anyagszállítás, előkészítés, csomagolása, kézi anyagmozgatás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerezett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Megbízható, stabil munkahely
  • Változatos munka
  • Biztos jövedelem
  • Béren felüli juttatások, támogatások
  • 13-14.havi jövedelem
  • Teljesítmény ösztönző rendszer
  • Egyéb szociális támogatások

Munkavégzés helye:
2400 Dunaújváros, Horganyzó üzem területe

Adatkezelési tájékoztatónk a dak.hu weboldalunkon elérhető.
Az önéletrajzokat a pályázat lezárásakor megsemmisítjük.